Kumpulan Pengurusan

  • Tel: 609-6227993
  • Email: farid@maidamproperty.com

Wan Farid Imran

Pengurus Besar
  • Tel: 609-6227993
  • Email: niesah@maidamproperty.com

Pn. Hanisah

Eksekutif Pentadbiran
  • Tel: 609-6227993
  • Email: wanadib@maidamproperty.com

Wan Muhammad Adib

Pengurus Pembangunan Projek
  • Tel: 609-6227993
  • Email: zakwan@maidamproperty.com

Mohamed Zakwan

Pengurus Pemasaran dan Jualan
  • Tel: 609-6227993
  • Email: amirularsyad@maidamproperty.com

Amirul Arsyad

Pengurus MPBC
  • Tel: 609-6227993
  • Email: izzat@maidamproperty.com

Izzat Zumairi

Pengurus Operasi
  • Tel: 609-6227993
  • Email: shahira@maidamproperty.com

Nor Shahira

Akauntan
  • Tel: 609-6227993
  • Email: zulkifli@maidamproperty.com

Zulkifli Ismail

Eksekutif Kewangan
  • Tel: 609-6227993
  • Email: auzir@maidamproperty.com

Auzir Dahalan

Pegawai Teknologi Maklumat
  • Tel: 609-6227993
  • Email: safwan@maidamproperty.com

Ahmad Safwan

Pengurus Cawangan
Besut
  • Tel: 609-6227993
  • Email: aisha@maidamproperty.com

Aisha Norfitriah

Pengurus Cawangan
Dungun
  • Tel: 609-6227993
  • Email: afiqah@maidamproperty.com

Afiqah Ismail

Pengurus Cawangan
Kemaman
  • Tel: 609-6227993
  • Email: chesaiful@maidamproperty.com

Che Saiful Azriha

Pengurus Cawangan
Ketengah
  • Tel: 609-6227993
  • Email: zahiruddin@maidamproperty.com

Mohamad Zahiruddin

Pengurus Cawangan
Setiu
  • Tel: 609-6227993
  • Email: nurusuhada@maidamproperty.com

Nurusuhada Mohamad

Pengurus Cawangan
Hulu Terengganu
  • Tel: 609-6227993
  • Email: aminurrasyid@maidamproperty.com

Muhammad Aminur Rasyid

Pengurus Cawangan
Kuala Nerus
  • Tel: 609-6227993
  • Email: wanaishah@maidamproperty.com

Siti Wan Aishah

Pengurus Cawangan
Marang

Berminat Untuk Membuka Perniagaan Ar-Rahnu? Dapatkan konsultasi kami...